PRÉMIOVÁ RAW ČOKOLÁDA

Z RAW KAKAOVÝCH BOBŮ

BEZ KONZERVANTŮ
A DOCHUCOVADEL

ŽÁDNÉ RAFINOVANÉ CUKRY

Z RODINNÉ FARMY
V EKVÁDORU

ŘEMESLNÁ RUČNÍ VÝROBA

BIOCERTIFIKOVANÉ SUROVINY

NAŠE ČOKOLÁDA POCHÁZÍ Z RAW KAKAA

OBSAHUJE TAK VYŠŠÍ MNOŽSTVÍ PROSPĚŠNÝCH LÁTEK NEŽ PRŮMYSLOVĚ VYRÁBĚNÁ ČOKOLÁDA

RAW ZPRACOVÁNÍ

Naše čokolády jsou vyráběny výhradně z nepražených kakaových bobů. Díky tomu je v nich zachováno maximum živin, které prospívají lidskému tělu. Zejména antioxidantů a dále enzymů dobré nálady. Více o raw čokoládě najdete zde.

ČISTÁ CHUŤ

Při výrobě čokolády používáme pouze čisté přírodní suroviny. Marně byste hledali jakékoliv konzervanty nebo dochucovadla. Také veškerý tuk pochází výhradně z kakaových bobů, jde tedy pouze o čisté kakaové máslo.

PRAVÁ CHUŤ ČOKOLÁDY V JEJÍ NEJČISTŠÍ PODOBĚ

 

BIO SUROVINY

Čokolády vyrábíme pouze z biocertifikovaných surovin. Při pěstování kakaových bobů tak nejsou používány žádné chemické látky, pesticidy, apod. Kakao je pěstováno ve svém přirozeném prostředí.

HAND-MADE VÝROBA

Čokolády procházejí ruční řemeslnou výrobou, takže nefalšované hand-made. Každé jednotlivé tabulce čokolády je věnována náležitá péče a všechny prémiové suroviny jsou zpracovávány šetrným způsobem tak, aby si uchovaly maximum prospěšných látek a omamné chuti a vůně.

KAKAO Z RODINNÉ FARMY V EKVÁDORU

Základní surovinou pro výrobu našich čokolád je kakaová hmota z odrůdy Arriba Nacional s velmi intenzivní čokoládovou vůní, která pochází z ekvádorské rodinné farmy. Díky tomu vám můžeme nabídnout čokoládu, která pochází ze skutečně férových podmínek.

PŘÍRODNÍ SLADIDLA

Využíváme pouze kokosový cukr nebo sirup. Jde o přírodní nerafinovaná sladidla s nízkým glykemickým indexem, která jsou považována za jedno z nejvíce ekologicky udržitelných sladidel s ohledem na jejich produkci.

8
originálních receptur
61
kakaa má naše sladká řada
85
kakaa má naše nejčokoládovější hořká čokoláda

ZAMILUJETE SI SLADŠÍ ŘADU S 61 % KAKAA A KŘUPAVOU TEXTUROU?

NEBO

PROPADNETE INTENZIVNÍ CHUTI ČOKOLÁD S VÍCE NEŽ 80 % KAKAA?

NABÍZÍME 8 CHUŤOVÝCH VARIACÍ

NAJDĚTE TU PRAVOU

CHCI JE VIDĚT